Rubriky:

Halová liga firem

Největší středoevropský fotbalový projekt svého druhu má základnu v Česku, zapojte se

29. října 2013 16:17

Již před 16 lety se začal v Praze budovat projekt fotbalové ligy firem, který se v roce 2013 mohl pyšnit titulem největšího projektu svého druhu ve střední Evropě. Stovkou zúčastněných týmů v 5 městech České a Slovenské republiky to ale nekončí, rok 2014 přináší rozšíření do dalších regionů.

 

I.S.C. Sports

Liga firem to není jen fotbal, ale také propojování byznysu se sportem. Manažeři tak mají možnost alespoň párkrát v roce odložit své obleky do šatny a spolu se svými zaměstnanci bojovat o titul nejlepšího firemního celku Česko-Slovenska. Odměnou jim pak jsou nejen sportovní zážitky, utužení pracovního kolektivu a účast na společenských večerech ligy, ale také odměny v podobě prize money, ceny od partnerů soutěže či postup na mezinárodní turnaj firem.

Tradičními účastnickými městy jsou Praha, Bratislava, Brno, Ostrava a Plzeň, k nim v roce 2014 nově přibydou Pardubice, Košice a Liberec. Celkový počet účastníků by se tak mohl zvýšit až o 40%.

Co na Vás tedy čeká v roce 2014?

- moderní haly

- zdatní soupeři

- občerstvení při každém hracím dnu (nealko, pivo, klobása/bageta)

- multifunkční registrační průkazy (např. slevy na vlaky ČD ve výši 25% a další slevy a výhody u partnerů soutěže)

- závěrečné večery

- pro nejlepší prize money, věcné ceny a postup na finálový mezinárodní turnaj

- možnost dočíst se o sobě na nejčtenějším českém sportovním portálu www.sport.cz, v magazínu HATTRICK a vidět se v rámci futsalového vysílání na ČT Sport

Zmobilizujte své kolegy a přihlašte svůj firemní tým do následujícího ročníku. Pozor, startujeme již v lednu! Více informací o Golden Tour se dočtete na stránkách ligy www.goldentour.info

Golden Tour

Seznam.cz a Sport.cz jsou hlavní mediální partneři Golden Tour.


Časová osa: Halová liga firem

Filtr článků - Halová liga firem