Rubriky:

Španělsko

Živě

Fake, nebo realita? Messi je opět v centru pozornosti

21. srpna 2018 09:05 - Praha

Jeden z nejlepších fotbalistů současnosti Lionel Messi se stal na internetu opět terčem pozornosti. Tentokrát ne za výkony v dresu Barcelony, ale za kop, který předvedl na tréninku španělského týmu. Na Twitteru se rozhořela debata, zda se jedná o reálnou nebo upravenou situaci. Posuďte sami.

Adidas

A o co přesně jde? Argentinská hvězda odchází z tréninkového hřiště a u toho si hraje s míčem. Najednou se zastaví, rozhlédne se a všimne si televizního reportéra, který stojí na druhé straně hřiště. Na nic nečeká a falší balon kopne tak, že se dokutálí přesně mezi nohama mediálního pracovníka.

Na sociální síti Twitter se téměř okamžitě rozjely debaty: nádherná střela, opěvují nového kapitána katalánského velkoklubu jedni, fake, pohoršují se druzí. Jistá je ale jiná věc. Jedná se o novou reklamu Adidasu, jehož je Messi hlavní tváří.

vat, Sport.cz

Jedná se podle vás o upravenou situaci, nebo je video reálné?


Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..