Dvojitá pohroma. Benzemu během prohraného Clásika vykradli

28. února 2019 13:38 - Madrid
(Aktualizováno: 28. února 2019 13:44)

Sotva rozdýchal krutou pohárovou porážku 0:3 s nenáviděnou Barcelonou, musel útočník Realu Madrid Karim Benzema čelit další šokující zprávě. Během bitvy se slavným rivalem totiž lapkové známému francouzskému kanonýrovi vykradli dům. Informaci zveřejnila španělská média.

 

Manu Fernandez, ČTK/AP

Na středu 27. února nebude francouzský útočník Karim Benzema z Realu Madrid rád vzpomínat. Bílý balet zahodil řadu šancí a nakonec prohrál odvetné semifinále Španělského poháru s Barcelonou 0:3.

Po utkání pak známý kanonýr musel čelit další nepříjemné zvěsti. Zloději totiž vykradli jeho dům. Zatím není jasné, o co Benzema při vloupání přišel.

Kanonýr Realu Madrid Karim Benzema.

Heino Kalis, Reuters

Příležitost spravit si náladu bude mít útočník Bílého baletu hned v sobotu od 20:45, kdy je na programu tentokrát souboj s Barcelonou ve španělské nejvyšší soutěži.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..