Živě

Génius znovu úřadoval! Messimu po hattricku a lahůdce tleskali i fanoušci soupeře

18. března 2019 14:47 - Sevilla

Hattrick číslo 51. Jeden gól hezčí než druhý. Barcelonský kanonýr Lionel Messi předvedl další záblesk geniality. Při výhře 4:1 na hřišti Betisu Sevilla uchvátil i fanoušky soupeře, kteří mu vstoje aplaudovali. Na všechny jeho trefy se můžete podívat v přiloženém videu. A uvnitř článku také na parádní kousek Luise Suáreze, který si s panem Božským v ničem nezadal.

DIGI Sport

První gól vstřelil skvělým projektilem z přímého kopu. Na druhý mu patičkou přihrál Luis Suárez. Když pak Lionel Messi v 85. minutě završil hattrick cizelérskou technickou střelou přes gólmana Paua Lópeze, příznivci Betisu povstali a ocenili argentinského fotbalového boha potleskem a skandováním jeho jména.

„Nepamatuji si, že bych někdy předtím něco takového zažil. Jsem fanouškům za jejich reakci hrozně vděčný," děkoval Messi po 51. hattricku v kariéře (z toho 33. v La Lize).

Spektakulární gól Luise Suáreze

DIGI Sport

Barca je vůbec továrnou na lahůdky. O spektakulární trefu se postaral také Luis Suárez, který si při gólu na 3:0 pohrál se třemi obránci a velké sólo zakončil nekompromisní střelou kolem brankáře.

Však se na perličky z mistrovské dílny podívejte sami.

dos, Sport.cz

Který gól hvězd Barcelony se vám líbí nejvíc?


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..