Živě

Real Madrid by se rád zbavil Balea, tomu se ale z velkoklubu nechce

17. května 2019 10:38 - Madrid/Praha

O možném odchodu Garetha Balea z Realu Madrid se vedou řeči hodně dlouho. S velšskou superstar nejsou ve Španělsku v poslední době dvakrát spokojeni a vypadá to, že klub s hráčem dále nepočítá. Jenže Baleovi se z Realu údajně moc nechce.

 

Bernat Armangue, ČTK/AP

Podle serveru Mirror je Bale tlačen k tomu, aby Real opustil. Jeho odchod si přeje i kouč Zinédine Zidane, který naopak velmi touží po tom, aby se ke klubu kromě mnohokrát omílaného Edena Hazarda připojil i Paul Pogba.

Bale navíc není příliš oblíbený u příznivců Bílého baletu, od kterých se v letošní sezoně dokonce dočkal i vypískání. K tomu všemu má za sebou řadu minimálně zvláštních momentů z poslední doby týkající se jeho osoby - není to tak dávno, co média informovala o tom, jak odmítl jít na týmovou večeři nebo opustil spoluhráče během zápasu.

Tottenham by prý odmítl

Řešení je tak nasnadě - odchod. Spekuluje se o zájmu Tottenhamu, ze kterého 29letý hráč do Realu přišel. Jenže se zdá, že Velšanovi se z Realu úplně nechce a pokud by nabídka od Spurs opravdu přišla, hodlá ji prý odmítnout.

Bale má v Realu fantastickou smlouvu na více než 600 000 liber týdně (před zdaněním). Ta je platná ještě tři další roky. Pokud by Velšan odešel, pak podle informací Mirror nejspíše jedině do jiného z nejlepších klubů.

bak, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..