Živě

Vaclík se snažil se svým spoluhráčem pobavit o hokeji. Ten však vůbec netušil, o co jde

25. května 2019 09:06 - Sevilla/Praha

Během probíhajícího mistrovství světa drží českým hokejistům palce i mnozí další sportovci. Třeba fotbalista Tomáš Vaclík, brankář Sevilly. Ten se dokonce o hokeji snažil pobavit se svým spoluhráčem ze španělského klubu. Ale ve svém pokusu narazil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Rozhovor těch dvou o hokeji byl velmi krátký a nedopadl zrovna slavně, zato teď baví fanoušky na sociálních sítích. Před čtvrtečním utkání českých hokejistů proti Německu chtěl Tomáš Vaclík se svým spoluhráčem Roquem Mesou započíst rozhovor o večerním utkání.

„Naše země dnes hraje čtvrtfinále v hokeji," vykládal španělskému spoluhráči. Ten mu odpověděl dost nečekaně: „V hokeji? Jaký hokej?"

Vaclík pak krátkou konverzaci umístil na svůj Twitter. Vtipná Roqueho odpověď teď tak baví fanoušky na sociálních sítích, sdílel ji dokonce i samotný španělský klub, ve kterém oba fotbalisté působí.

bak, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..