Rubriky:

Španělsko

Živě

Vaclík se snažil se svým spoluhráčem pobavit o hokeji. Ten však vůbec netušil, o co jde

25. května 2019 09:06 - Sevilla/Praha

Během probíhajícího mistrovství světa drží českým hokejistům palce i mnozí další sportovci. Třeba fotbalista Tomáš Vaclík, brankář Sevilly. Ten se dokonce o hokeji snažil pobavit se svým spoluhráčem ze španělského klubu. Ale ve svém pokusu narazil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Rozhovor těch dvou o hokeji byl velmi krátký a nedopadl zrovna slavně, zato teď baví fanoušky na sociálních sítích. Před čtvrtečním utkání českých hokejistů proti Německu chtěl Tomáš Vaclík se svým spoluhráčem Roquem Mesou započíst rozhovor o večerním utkání.

„Naše země dnes hraje čtvrtfinále v hokeji," vykládal španělskému spoluhráči. Ten mu odpověděl dost nečekaně: „V hokeji? Jaký hokej?"

Vaclík pak krátkou konverzaci umístil na svůj Twitter. Vtipná Roqueho odpověď teď tak baví fanoušky na sociálních sítích, sdílel ji dokonce i samotný španělský klub, ve kterém oba fotbalisté působí.

bak, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..