Fotbalisté Barcelony mají na dosah bonus 794 miliónů korun

7. května 2009 11:56 - BARCELONA

Fotbalisté Barcelony mají na dosah tučné prémie. Pokud se jim podaří vyhrát Ligu mistrů, španělskou ligu i domácí pohár, dostanou od klubu 30 miliónů eur (asi 794 miliónů korun).

Za samotný triumf nad obhájcem Manchesterem United ve finále Ligy mistrů mají hráči slíbeno 15 miliónů eur. Za vítězství v domácí soutěži, kde má Barcelona čtyři kola před koncem sedmibodový náskok před druhým Realem Madrid, mohou fotbalisté dostat deset miliónů. Pokud navíc příští středu porazí ve finále Španělského poháru Bilbao, přilepší si o dalších pět miliónů eur.

Dramatický postup Barcelony do finále Ligy mistrů měl však i stinnou stránkou. Po středeční remíze 1:1 na hřišti Chelsea byly oslavy na třídě Las Ramblas v katalánské metropoli zastíněny výtržnostmi, které odneslo zraněním šestnáct lidí a čtyři policisté.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..