Kapitán zvyšuje skóre. Pátý titul a rok po svatbě už čtvrtý syn

27. července 2020 14:32 - Madrid

Před pár dny slavil další titul s Realem Madrid. Svůj už pátý. A před pár hodinami mohl kapitán Bílého baletu Sergio Ramos přijít s dalším navýšením ´skóre´. Jeho manželka Pilar Rubiová mu porodila čtvrtého syna.

 

Sergio Perez, Reuters

Zažívá šťastné dny. V paměti fotbalových fanoušků jsou ještě radostné chvíle, které si čtyřiatřicetiletý Ramos dopřával se spoluhráči na hrací ploše. Rozhojnil sbírku titulů, které před tím posbíral v letech 2007, 2008, 2012 a 2017.

A teď se rozrostla jeho rodina. O osm let starší manželka, známá moderátorka, kterou si vzal loni v červnu, když spolu už měli tři syny Sergia, Marca a Alejandra, mu přivedla na svět Máxima Adriana. Madridská hvězda se s novinkou hned pochlubila na sítích: "Jsem nesmírně šťastný, že vám můžu představit Máxima Adriana, váží 3,270 kg. Máma i syn jsou v pořádku."

vap, Sport.cz

Časová osa: La Liga 2021/22

Filtr článků - Španělsko


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..