Rubriky:

Španělsko

Messiho otec jednal v Barceloně, schůzka nic nepřinesla

2. září 2020 22:19 - Barcelona

Hodinu a půl jednal dnes otec Lionela Messiho Jorge s vedením Barcelony. Ve sporu argentinské fotbalové hvězdy s klubem však schůzka žádný posun nepřinesla. Barcelona odmítá jednat o odchodu třiatřicetiletého kanonýra. Messiho otec po příletu z Argentiny prohlásil, že pro jeho syna je těžké zůstat na Camp Nou.

 

Pool, Reuters

Messi minulý týden faxem oznámil vedení Barcelony, že chce po 20 letech odejít. V neděli se nepodrobil předsezonní lékařské prohlídce a povinným testům na koronavirus a tento týden se nezapojil do přípravy pod novým trenérem Ronaldem Koemanem.

Šestinásobný vítěz Zlatého míče se odvolává na klauzuli ve smlouvě, že může před posledním rokem odejít zadarmo. Lhůta pro její uplatnění vypršela 10. června, kdy měla oficiálně skončit sezona španělské ligy, jež se ale kvůli pandemii koronaviru nakonec hrála až do července. Liga mistrů pokračovala do srpna. Podle Messiho právníků mohl hráč klauzuli využít až nyní po skutečném konci sezony.

Kauza Messi pokračuje. Argentinec nedorazil na předsezónní testy. Komunikují za něj právníci

Barcelona však trvá na tom, že Messi je nadále jejím hráčem. Případní zájemci o argentinskou hvězdu musejí zaplatit výstupní klauzuli ve výši 700 milionů eur. Messi má smlouvu ještě na jednu sezonu. Letos byl však rozčarován výsledky Barcelony, která poprvé od roku 2008 nezískala žádnou trofej. Podle spekulací by Argentinec mohl odejít do Manchesteru City, který trénuje někdejší kouč Barcelony Pep Guardiola.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..