Real Madrid - Granada 2:0Real Madrid přemohl v lize Granadu, skórovali Casemiro a Benzema

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve španělské lize Granadu 2:0 a po páté výhře za sebou znovu bodově srovnali krok s vedoucím Atléticem. Svěřenci trenéra Zinédina Zidana měli v utkání 15. kola značnou převahu, obranu hostů ale poprvé pokořil až téměř po hodině hry brazilský záložník Casemiro. V nastavení pak výhru favorita pojistil jeho nejlepší střelec Karim Benzema.

Fotbalisté Realu Madrid Raphael Varane (vpravo) a Karim Benzemaslaví gól proti Granadě.

Real mohl krátce po zahájení zápasu prohrávat. Po ledabylé rozehrávce uháněl do brejku Soldado, přihrál do výhodné pozice Puertasovi, jenže ten branku netrefil.

Granada pak pečlivě bránila, přesto nerozhodný stav neudržela. V 57. minutě vyskočil na centr nedůrazně hlídaný Casemiro a hlavou poslal Real do vedení. V třetí nastavené minutě se po individuální akci a přízemní střele zpoza vápna prosadil ještě Francouz Benzema, který se s osmi brankami dělí o první místo v pořadí střelců.

Atlético má v čele tabulky lepší skóre. Zároveň odehrálo o dva zápasy méně než jeho městský konkurent.