Ronaldo dal v Seville hattrick a Real znovu vede španělskou ligu

Fotbalisté Realu Madrid znovu vedou španělskou ligu. V sobotním utkání 17. kola zvítězili svěřenci trenéra Josého Mourinha na hřišti FC Sevilla výrazným rozdílem 6:2 a v čele tabulky mají tříbodový náskok před obhájci titulu z Barcelony. Oba rivalové mají nyní odehraný stejný počet zápasů.

Cristiano Ronaldo z Realu Madrid oslavuje jednu ze svých branek proti Seville.

Hosté vedli v poločase už 3:0; dvakrát se trefil Cristiano Ronaldo, který pak v závěru zápasu ještě proměnil pokutový kop po faulu na Benzemu a završil hattrick. Portugalský kanonýr vede s 20 góly tabulku střelců, tři branky na něj ztrácí opora barcelonské sestavy Lionel Messi.

Hosté odehráli celou druhou půli bez vyloučeného Pepeho. V oslabení přesto skóroval Di María, pak byl vyloučen i domácí Moral.

Španělská fotbalová liga - 17. kolo:
Gijón - Espaňol Barcelona 1:2 (61. Barral - 3. Thievy, 84. S. García),
Mallorca - Getafe 1:2 (10. Ramis - 28. a 44. Barrada),
Bilbao - Zaragoza 2:1 (7. Susaeta, 87. Toquero - 22. Ponzio z pen.),
FC Sevilla - Real Madrid 2:6 (69. Navas, 90.+2 Negredo - 10., 41. a 86. z pen. C. Ronaldo, 37. Callejón, 66. Di María, 89. Altintop).