Živě

Hvězdný kapitán Realu Madrid ukázal vyrýsované svaly a hlásí: Já se vrátím!

21. dubna 2021 09:03

Mistr světa i Evropy a několikanásobný vítěz Ligy mistrů s Realem Madrid, Sergio Ramos, zažívá velmi těžké období, kdy nemůže hrát zápasy. Nejdřív ho na hřiště nepustilo zranění, teď nákaza koronavirem. Ta mu však prý nebrání v tom, aby na sobě tvrdě dřel.

 

Jon Nazca, Reuters

Po dlouhé rekonvalescenci po operaci menisku byl stoper připraven naplno zasáhnout do odvety čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Realem Madrid. Jenže osud mu uštědřil ránu pod pás.

Španělský reprezentant byl totiž pozitivně testován na koronavirus a musel do domácí izolace. Virus ho ale nepoložil a on na sobě tvrdě maká. Na sociálních sítích sdílel i video, u kterého srdce nejedené z fanynek zaplesá.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sergio Ramos (@sergioramos)

Ukázal, že posilovat může i doma na zahradě a byl u toho velmi spoře oblečen. Fanynkám se tak naskytl pohled na jeho dokonale vyrýsované tělo. Ramos se tak zajisté na trávník vrátí v plné síle.

bp, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..