Živě

Konec spekulacím? O osudu Messiho je zřejmě rozhodnuto!

2. června 2021 14:17 - Barcelona/Praha

Jaká bude budoucnost jedné z největších hvězd fotbalové historie. Prezident katalánského gigantu potvrdil, že Lionel Messi chce i dál zůstat v Barceloně a naznačil, že dohoda je blízko. Podle španělského deníku Marca je jasno. Třiatřicetiletý Argentinec se podle jeho informací už dohodl na prodloužení smlouvy o další dva roky.

 

Pablo Morano, Reuters

Není to tak dlouho, co sám Messi prohlašoval, že chce z Barcelony odejít. Současná smlouva mu končí na konci června a zájem o něj jevila řada prestižních klubů, v čele s Paris Saint Germain nebo Manchesterem City.

Teď však zřejmě přišel zásadní obrat a zdá se, že Messi nebude mít zaječí úmysly. Vliv na jeho rozhodnutí má nejspíš i podpis parťáka z argentinské reprezentace Sergia Agüera. Ten potvrdil, že je s Messim často v kontaktu a že se moc těší, až si spolu zahrají častěji než v národním týmu.

Podle španělského novináře Miguela Rica se Messi s vedením Barcy domluvil na finančních podmínkách nového kontraktu. Právě peníze měly hrát největší roli v jeho případném odchodu. Španělský klub se totiž topí v dluzích a panovaly obavy o to, zda bude schopný hvězdného fotbalistu zaplatit.

bp, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..