Pepe vzkázal krajanovi Mourinhovi: Že stojíme frontu na zrcadlo? To je normální, jsme Real Madrid

14. března 2014 18:01 - Madrid

Obránce Realu Madrid Pepe zareagoval ve španělských médiích na slova bývalého kouče španělského velkoklubu Joseho Mourinha, jenž se v rozhovoru pro magazín Esquire posmíval manýrům hvězd Realu, které podle trenéra až příliš úzkostlivě dbají na svůj vzhled.

 

Paul Hanna, Reuters

„Mnohokrát stáli hráči Realu Madrid frontu na zrcadlo před zápasem, zatímco rozhodčí už na ně čekali v tunelu," prozradil mimo jiné Mourinho v rozhovoru.

Jeho portugalský krajan a nedávný svěřenec Pepe ale na počínání svých spoluhráčů nevidí nic nenormálního. „Mourinho bude asi jediným člověkem na světě, který se ráno probudí a nepodívá se do zrcadla," řekl zkušený zadák rádiu Onda Cero.

Tohle dělají všichni

„Tohle přece dělají všichni každý den a neměli by za to být kritizováni. Je přeci normální se zkontrolovat a nasadit co nejlepší image kvůli klubu, za který hrajete," vysvětloval Pepe.

„My jsme Real Madrid, Když vyjdeme z kabiny ven, sledují nás kamery a všechna média. Takže myslím, že naše snaha vypadat co nejlépe je zcela normální," dodal portugalský fotbalista.

Aby nezůstal nic dlužen typické Mourinhovy jízlivosti, vyzdvihl Pepe zásluhy současného kouče Realu Carla Ancelottiho, jenž podle hráčova mínění stabilizoval tým Realu, který zůstal po Mourinhově odchodu rozpolcený.

roj, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..