Rubriky:

Španělsko

Barcelona získala pravého obránce Douglase ze Sao Paula

27. srpna 2014 10:29 - Barcelona

Fotbalová Barcelona získala brazilského obránce Douglase Pereiru ze Sao Paula. Katalánský klub za čtyřiadvacetiletého pravého beka podle svého webu zaplatí čtyři milióny eur (111 miliónů korun), částka může narůst o dalších 1,5 miliónu podle počtu odehraných zápasů.

 

Facebook

Douglase na konci tohoto týdne čeká vstupní prohlídka, a pokud uspěje, podepíše s Barcelonou pětiletou smlouvu. Krajní obránce začínal v brazilském celku Goiás, odkud v roce 2012 přestoupil do Sao Paula. Tam odehrál 95 utkání a vstřelil čtyři góly.

Barcelona pokračuje ve velkém letním posilování kádru, protože neuspěla s odvoláním proti rozhodnutí FIFA a během dvou přestupních období v příštím roce nesmí nakupovat hráče. Španělský vicemistr byl potrestán za mezinárodní transfery fotbalistů do 18 let, jeho poslední šancí je odvolání ke sportovní arbitráži CAS.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..