Rubriky:

Španělsko

Vrátím se silnější, poslal Ronaldo vzkaz fanouškům na videu

20. července 2016 10:54

Nejprve dovolená na luxusní jachtě u ostrova Ibiza, kde odpočíval s celou rodinou a léčil si rány z francouzského šampionátu, teď vzkaz všem fanouškům. „Vrátím se silnější,“ slibuje jim Cristiano Ronaldo v krátkém videu, které zveřejnil na své facebookové stránce.

 

Paulo Duarte, ČTK/AP

Zatímco během dovolené zachytili všudypřítomní paparazzi Ronalda nejen jak se opaluje, koupe v moři a jak mu jeho matka maže záda, ale i jak si upevňuje ortézu na zraněné koleno, nové zprávy o momentálním zdravotním stavu portugalské hvězdy se na světlo světa nedostaly.

󾓥󾓩

Zveřejnil(a) Cristiano Ronaldo dne 18. červenec 2016

Od finálového duelu evropského šampionátu na Stade de France, z něhož musel Ronaldo po pětadvaceti minutách po srážce s domácím Francouzem Payetem odstoupit, je jeho levé koleno obestřeno tajemstvím.

Nikdo netuší, jak na tom legionář ve službách madridského Realu je, kdy začne naplno trénovat, natož kdy nastoupí k prvnímu zápasu. Pokud by měl přední zkřížený vaz natržený, vrátil by se na hřiště v polovině října, pokud by ho měl jen natažený, mohl být zpátky koncem srpna.Nepotvrzené informace mluvily zatím o třech zápasech, jež Ronaldo vynechá.

Až teď přišel vzkaz od samotného hráče...

„Ahoj všichni. Chci poděkovat všem svým fanouškům a ujistit je, že vše je v pořádku. Vrátím se silnější. Moc děkuji za všechno. Viva Portugalsko," ozval se Ronaldo se svým vzkazem.

zp, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..