Villarreal - Atlético 3:0Villarreal po výhře nad Atléticem stíhá nejlepší španělské trio

Fotbalisté Villarrealu porazili v 15. kole španělské ligy Atlético Madrid 3:0, což je v tabulce vyneslo na čtvrté místo. Madridský celek nedokázal překonat nejlepší obranu v lize a klesl na šestou pozici.

Záložník Atlética Saúl (vpravo) kontroluje míč před dotírajícím Jonathanem dos Santosem z Villarrealu.

Oba soupeři nenastupovali do zápasu v nejlepším rozpoložení. Villarreal vyhrál jediný z posledních pěti zápasů, Atlético jeden ze čtyř, ve zbývajících ani neskórovalo.

Domácím ale vyšel první poločas. Během deseti minut se střelecky prosadili Trigueros a Dos Santos, navíc soupeři se při druhém gólu zranil brankář Oblak a musel střídat. V nastaveném čase druhé půle pak ještě pojistil vítězství Villarrealu Roberto Soriano.

Španělská fotbalová liga - 15. kolo:
Villarreal - Atlético Madrid 3:0 (28. Trigueros, 38. Dos Santos, 90.+3 R. Soriano).