Rubriky:

Španělsko

Polonahá kráska prosí hvězdu: Zůstaň v Barceloně

14. února 2017 16:08 - Barcelona

Milióny mu nabízejí ze všech stran, přesto argentinská hvězda váhá s prodloužením kontraktu v Barceloně. Jednoho z nejlepších fotbalistů světa má nyní přesvědčit k podpisu nové smlouvy akce brazilské krásky Suzy Cortez. Bývalá Miss rozjela na sociální síti „svůdnou" kampaň, kde polonahá prosí Lionela Messiho, aby odolal vábení pracháčů z Premier League.

 

Albert Gea, Reuters

Šéfové klubu z Nou Campu můžou hvězdám nabízet lukrativní smlouvu, ale přednosti, jako má brazilská kráska, prostě nemají. I kdyby se rozkrájeli. A Suzy Cortezová vytasila svoje zbraně v plné parádě, protože božský Leo váhá, zda si pobyt v katalánském gigantu protáhne. Brazilka se bojí, že klub i Messi neodolají sumě sto miliónů liber, které za něj Manchester City je připravený nabídnout.

Krásná dívka je obrovskou fanynkou fotbalové Barcelony i Messiho. Na instagramu nabádá pětinásobného držitele Zlatého míče k podpisu nové smlouvy. „Prodluž Messi" žádá Argentince. A předvádí se nejen barcelonské hvězdě ze všech stran oděná jen v tangách a klubové šále, která zakrývá poprsí krásky. Nikdo ale netuší, zda právě na tohle bude Messi slyšet.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..