Osasuna - Eibar 1:1Fotbalisté Pamplony ukončili ve španělské lize šestizápasovou sérii porážek

Fotbalisté Pamplony ukončili ve španělské lize šestizápasovou sérii porážek a s Eibarem doma remizovali 1:1. Poslední tým tabulky, který v této sezoně jen jednou slavil výhru, dokázal bodovat poprvé od konce ledna, kdy rovněž doma remizoval s Málagou.

Fotbalisté Eibaru remizovali ve 27. kole španělské ligy na hřišti Osasuny Pamplona 1:1 (ilustrační foto)

Pamplona v posledních šesti zápasech dostala pokaždé minimálně tři góly, tentokrát však proti osmému týmu soutěže dlouho sahala po bezbrankové remíze. V 72. minutě ale poslal hosty do vedení Kike a zdálo se, že Osasunu čeká sedmá porážka v řadě. O sedm minut později se ale trefil Kodro a zajistil Pamploně bod.