Předkolo Ligy mistrů: čeští sudí v akci, k senzaci chyběl gól

Fotbalová Liga mistrů měla na programu odvety prvního předkola. Český tým do boje zatím nezasáhl, ale v akci bylo alespoň kvarteto českých rozhodčích. Hlavní Pavel Orel se svými asistenty řídil zápas The New Saints - Škendija Tetovo, který vyhrál domácí tým z Walesu 4:0. Dál ale postupuje makedonský soupeř, jenž vyhrál první duel 5:0.

Rozhodčí Pavel Orel

Po prvním duelu mohl nejspíš makedonský tým podlehnout dojmu, že je rozhodnuto. Výhra 5:0 vypadala slibně, jenže TNS už v poločase vedl 3:0. Čtvrtou branku však celek z Walesu přidal až v šesté minutě nastavení a víc již toho nestihl. Senzace se tedy nekonala.

Odvetné zápasy 1. předkola fotbalové Ligy mistrů:
Valletta (Malta) - Kukësi (Alb.) 1:1 (0:0), první zápas 0:0, postoupilo Kukësi
HJK Helsinky - Víkingur Göta (Faer. ostr.) 3:1 (3:1), první zápas 2:1, postoupil HJK
APOEL Nikósie - Süduva Marijampole (Lit.) 1:0 (1:0), první zápas 1:3, postoupila Süduva
Hapoel Beerševa (Izr.) - Flora Tallinn 3:1 (2:0), první zápas 4:1, postoupila Beerševa
Malmö - Drita (Kos.) 2:0 (0:0), první zápas 3:0, postoupilo Malmö
The New Saints (Wales) - Škendija Tetovo (Mak.) 4:0 (3:0), první zápas 0:5, postoupila Škendija
Videoton Székesfehérvár (Maď.) - F91 Dudelange (Luc.) 2:1 (1:0), první zápas 1:1, postoupil Videoton
CZ Bělehrad - Spartaks Jürmala (Lot.) 2:0 (0:0), první zápas 0:0, postoupila CZ Bělehrad
Legia Varšava - Cork City (Ir.) 3:0 (1:0), první zápas 1:0, postoupila Legia
Crusaders (Sev. Ir.) - Ludogorec Razgrad (Bulh.) 0:2 (0:1), první zápas 0:7, postoupil Ludogorec