Rubriky:

Liga mistrů

Spanilá pohárová jízda? Kdepak, bookmakeři českému trojlístku nevěří

1. září 2018 13:28 - Praha

Rozlosováno, fotbalisté Plzně, Slavie a Jablonce budou během podzimu hodovat na pohárové scéně. K favoritům však rozhodně nepatří. "Již samotná účast tří našich klubů v základních skupinách je velkým úspěchem. Vše navíc bude jen velké plus pro český fotbal. Přestože vidíme naše kluby reálně jako outsidery skupin," říká Petr Urbanec, fotbalový bookmaker Tipsportu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vlajkovou lodí bude samozřejmě Plzeň v Lize mistrů.

"Má báječnou skupinu. Na postup sice může zapomenout, přes Real Madrid ani AS Řím cesta nepovede, ale zahraje si skvělé zápasy a s CSKA Moskva zabojuje o jaro alespoň v Evropské lize," shrnuje Urbanec pozici českého šampióna. S Moskvany majjí viktoriáni shodný kurz 40:1 na vítězství ve skupině, což je řadí právě na společné třetí místo.

Liga mistrů - vítěz skupiny:
Real Madrid 1,17:1
AS Řím 5,5:1
CSKA Moskva 40:1
Plzeň 40:1

V mnohem vyrovnanější společnsti se ocitla Slavia v Evropské lize. Favority jsou sice Petrohrad a Bordeaux s kurzem kolem 2:1 na 1. místo, ale Slavia od nich v kurzu 9:1 není až tak daleko a její ambice sahají jistě výš. Stejně bude chtít favority zlobit i FC Kodaň rovněž v kurzu 9:1 na vítěze skupiny.

Evropská liga - vítěz skupiny:
Petrohrad 2:1
Bordeaux 2,75:1
FC Kodaň 9:1
Slavia Praha 9:1

Na daleký východ se českým klubům moc nechce a Jablonec jako nováček základní skupiny EL si této "výsady" užije dosytosti. Los Jablonci přihrál přemožitele Slavie Dynamo Kyjev a silnou Astanu. Těžkou, ale neatraktivní skupinu, hraje ještě franouzské Rennes. Tady je Jablonec jako nováček soutěže jasným outsiderem v kurzu 40:1. Za vítěze bookmakeři tipují Kyjev v kurzu 1,75:1.

Evropská liga - vítěz skupiny:
Dynamo Kyjev 1,75:1
Rennes 2,4:1
FC Astana 14:1
Jablonec 40:1

"Jablonec musí přijmout roli outsidera, ani naše kurzy nemohou být jiné. Role je však jen papírový předpoklad a jeho letošní výkony jej reálně mohou posunout daleko výš," fandí severočeskému klubu Petr Urbanec.

dos, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..