Živě

Juventus v problémech! Netuší, zda do Ligy mistrů nastoupí jeho opora

9. dubna 2019 19:40 - Turín/Praha

Nepříjemnou situaci nyní musí řešit italský Juventus. Je totiž možné, že ve středeční čtvrtfinálové bitvě Ligy mistrů proti Ajaxu se italský celek bude muset obejít bez své opory zadních řad, Giorgia Chielliniho. Stopera Juventusu podle serveru Goal trápí bolavé lýtko.

 

Alberto Lingria, Reuters

Zranění si Chiellini přivodil ani ne dva dny před důležitým zápasem - při posledním tréninku před odletem do Amsterdamu. Je tak možné, že v prvním čtvrtfinálovém utkání nebude schopen nastoupit.

Pokud Chiellini do utkání skutečně nebude moci zasáhnout, patrně jej zastoupí Daniele Rugani, i kvůli tomu, že další hráči, kteří by přicházeli v úvahu, Martin Caceres a Andrea Barzagli, se v současné době také potýkají se zraněním.

Cristiano Ronaldo (vlevo) by podle serveru Goal už mohl do utkání s Ajaxem zasáhnout.

Antonio Calanni, ČTK/AP

Na druhou stranu už by do utkání teoreticky mohl zasáhnout Cristiano Ronaldo, který vynechal tři zápasy poté, co utrpěl zranění v kvalifikačním zápasu na EURO 2020 mezi Portugalskem a Srbskem. Z Juventusu znějí hlasy plné přesvědčení, že bude připraven nastoupit.

bak, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..