Rubriky:

Liga mistrů

Živě

Slzící kapitán Liverpoolu v objetí s otcem. Dojemná scéna obletěla svět

3. června 2019 09:38 - Londýn/Praha

Fotbalisté Liverpoolu po sobotní výhře 2:0 nad Tottenhamem vyhráli Champions League a mnozí hráči i trenér Jürgen Klopp se po vydařeném revanši za loňskou trpkou prohru ve finále s Realem Madrid neubránili slzám štěstí. Emoce přemohly i kapitána týmu Jordana Hendersona, jenž si padl při oslavách triumfu do náruče se svým otcem a usedavě se rozplakal.

O2 TV Sport

Pozadí této scény má dramatický podtext. V roce 2013 diagnostikovali lékaři Brianu Hendersonovi rakovinu hrtanu a on během léčby požádal syna, aby ho nenavštěvoval. „Nechtěl, abych ho viděl v tomto stavu. Věděl jsem, že je to skutečně vážné," svěřil se Henderson junior listu Daily Mail.

Brian Henderson však mezitím zákeřnou nemoc přemohl a do Madridu přiletěl, aby mohl být přímým svědkem největšího triumfu svého syna v kariéře. Po zápasu se oba objali u postranní čáry.

„Jsem (na syna) tak pyšný, nesmírně pyšný. Byl to velmi emotivní zážitek. Jordanovi vytryskly slzy a já jsem se celý třásl," svěřil se po utkání.

mm, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..