Rubriky:

Liga mistrů

Kvitová se v Edenu netrefila. Proč fandí Slavii a kdo je jejím miláčkem?

28. listopadu 2019 13:36 - Praha

Ani podpora tenisové hvězdy Petry Kvitové přímo z hlediště nepomohla fotbalové Slavii k úspěchu v utkání Ligy mistrů proti Interu Milán. Lvice z Fulneku je velkou fanynkou českých mistrů, ve studiu O2 TV prozradila, proč tomu tak je a kdo je jejím miláčkem v sešívaném dresu. Pořádný dojem udělal na tenistku i fanouškovský kotel v Edenu. „Tak bouřlivé fandy máme jen my doma ve Fed Cupu. Nikde jinde se takhle nefandí," svěřila se momentálně sedmá hráčka světového žebříčku.

O2 TV Sport

Kvitová prozradila, jak je to s její láskou ke Slavii. K červenobílým barvám tíhne díky tatínkovi, jenž klubu z Edenu drží palce. „Fandím jí odmalička. Když byl u nás doma v televizi fotbal, byla tam Slavia. Od té doby jsem k ní přilnula," svěřila se Kvitová a přiznala, že dřív tým z Edenu tolik nesledovala, ale v poslední době hltá novinky z Edenu stále.

Když je šance, vyrazí si na zápas. A když hraje turnaje po světě a dovolí to časový posun,  sleduje utkání i v cizině. „Záleží, jestli to někde naladím. Když nestihnu přenos, tak se aspoň podívám na skóre a sociální sítě," prozradila.

Nechci házet prohru na Frydrycha. Chyba obránce je stejná, jako když útočník nedá tutovku, zastává se Kolář spoluhráče

Dotaz moderátora ve studiu O2 TV na oblíbeného hráče sešívaných Kvitovou pobavil. „Sleduju je všechny, nemůžu si vybírat," rozesmála se tenistka. „Fandím hlavně týmu. Všichni hráči jsou skvělí a jsou úplně normální. Měla jsem jednou tu čest být s nimi po vyhraném utkání v kabině, takže vím, že je tam skvělá parta," doplnila.

Sestřih utkání Ligy mistrů Slavia - Inter Milán

O2 TV Sport

Moderátor se nenechal odbýt a dál vyzvídal s tím, že si sympatická hráčka jistě mezi slávisty vybírat může. A Kvitová nakonec kápla božskou. „Sledovala jsem Ondru Koláře, jak chtěl co nejdéle udržet tu svoji sérii vychytaných nul. Bohužel se to nepovedlo zrovna, když jsem tady byla, takže mi to bylo hrozně líto. Ale je šikovnej a věřím, že ho to posune dál," svěřila ještě před výkopem duelu Ligy mistrů s Interem Milán. Výsledek duelu ale netrefila. „Věřím, že vyhrajeme. Je jedno kolik, 1:0, by to mohlo tak skončit," tipovala. Nakonec ale italský tým zvítězil ve Vršovicích 3:1.

Na konci rozhovoru přišla řeč i na následující sezonu, v níž bude na programu i olympiáda v Tokiu. „Moc se tam těším. Bude to pátý grandslam, tedy pokud se tam kvalifikuji. Já doufám, že ano," smála se tenistka z Fulneku. „Budu se těšit na celou sezonu, ale tohle bude nová výzva, těším se, jak to všechno půjde," dodala.

rjm, Sport.cz

  Olympiakos - Manchester City dnes 18:55
20201125T18:55:00+0100
Olympiakos vs. Manchester City
Olympiakos vs. Manchester City
Olympiakos
Manchester City
  Inter - Real Madrid dnes 21:00
20201125T21:00:00+0100
Inter vs. Real Madrid
Inter vs. Real Madrid
Inter
Real Madrid
  Liverpool - Atalanta dnes 21:00
20201125T21:00:00+0100
Liverpool vs. Atalanta
Liverpool vs. Atalanta
Liverpool
Atalanta

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..