Teplice si zopakují souboj o Ligu mistrů s Dortmundem

2. dubna 2020 16:51 - Praha

Fotbalisté Teplic sice nemůžou trénovat ani hrát, ale přesto si na konci dubna připomenou obrovský vátek a "zahrají" s Borussií Dortmund o postup do základní skupiny Ligy mistrů. Severočeský celek rozšířil řady klubů, které začaly prodávat lístky na imaginární zápasy. Veškerý výtěžek ze vstupného pak věnuje teplické nemocnici na boj s koronavirem.

 

Wolfgang Rattay, Reuters

„Na začátku sezony vznikla červená sada dresů připomínající utkání v Dortmundu, tu věnujeme po letošním ročníku do charitativní dražby a podpoříme tím aktivity chystaného Nadačního fondu FK Teplice. V souvislosti se současnou nelehkou situací, které všichni čelíme, jsme se rozhodli podobně jako některé další české fotbalové kluby, uspořádat také virtuální domácí zápas na připomenutí tohoto legendárního dvojzápasu a hlavně na pomoc dobré věci," naznačuje na internetových stránkách klubu manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Veškerý výtěžek z prodeje vstupenek na virtuální domácí zápas s Borussií Dortmund, který poběží až do 28. dubna, půjde na pomoc teplické nemocnici v boji s koronavirem. Ve stejný den poběží toto utkání včetně zápasového studia na televizní stanici O2TV. Virtuální vstupenku si můžete zakoupit pouze přes internet na webových stránkách klubu, její cena je 100 Kč. Počet vstupenek k zakoupení nebude omezen. V srpnu 1999 byla na domácím utkání s Dortmundem návštěva 14 500 diváků.

Imaginární zápas v boji s pandemií uspořádá také Olomouc

Všichni, kteří se rozhodnou podpořit tuto dobrou věc, kromě dobrého pocitu, obdrží podle teplického klubu emailem také odkaz na PDF verzi původního zápasového zpravodaje z 11. srpna 1999. Kromě toho navíc ještě získají při předložení zakoupené virtuální vstupenky v teplickém kině Premiere Cinemas k zakoupené vstupence na film druhou zdarma po dobu třiceti dnů od znovuotevření multiplexu.

"Virtuální vstupenka bude zároveň platit i na další besedu s bývalými hráči FK Teplice v rámci cyklu Žlutomodré vzpomínky, která bude věnována i památným pohárovým evropským bitvám. Z prodaných vstupenek navíc vylosujeme majitele jedné, který získá podepsaný červený dres kapitána týmu Admira Ljevakoviće z letošní kolekce," uvádí se v tiskové zprávě klubu.

Vybrané prostředky teplická nemocnice využije na nákup nového přístroje: „Zakoupili bychom pulzní oxymetr na Oddělení následné péče, kde jsou hospitalizování převážně starší pacienti k doléčení akutních stavů. Pulzní oxymetr je přístroj, který slouží k měření obsahu kyslíku v krvi pacienta a je důležitý pro monitoraci okysličení krve pacienta," říká přimář Martin Sessek z krizového štábu teplické nemocnice.

rjm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: