UEFA má plán. Závěrečných 17 zápasů Ligy mistrů se má vměstnat do 23 srpnových dní

23. dubna 2020 06:05 - Nyon/Praha

Kdo letos zvedne nad hlavu pohár pro vítěze Ligy mistrů? Odpověď na tuto otázku by se fotbaloví fanoušci mohli dozvědět 29. srpna. Podle italského deníku Corriere dello Sport UEFA vypracovala plán, kdy by se zbylých 17 zápasů milionářské ligy mělo dohrát. Soutěž se má znovu rozběhnout 7. srpna.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pandemie koronaviru zastavila Ligu mistrů v průběhu března. Zatímco fotbalisté Atlétika Madrid, PSG, Lipska a Atalanty už se tehdy mohli radovat z postupu do čtvrtfinále, zbylé dvojice svůj odvetný zápas už dohrát nestihly. Než se fanoušci dozví, kdo letošní ročník ovládne, zbývá tak odehrát ještě 17 duelů.

Podle italského deníku Corriere dello Sport už má UEFA plán, kdy zbývající klání dohrát. Zápasy mají probíhat po týdnu vždy v pátek a v sobotu. 7. srpna by se tak fanoušci měli dočkat odvetného utkání Manchesteru City s Realem Madrid a Juventusu proti Lyonu. Následujícího dne pak dalších dvou odvet.

Následující týden by mělo být na programu čtvrtfinále a tak dále až do finále, které se má uskutečnit v Istanbulu 29. srpna.

pb, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas hostí Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..