Rubriky:

Liga mistrů

Záložník Aalborgu obvinil Rooneyho, že na něj šlápl

11. prosince 2008 10:32 - MANCHESTER

Fotbalista dánského Aalborgu Kasper Risgaard po středečním utkání Ligy mistrů na hřišti Manchester United obvinil domácího útočníka Wayna Rooneyho, že na něj surově šlápl.

Anglická hvězda nedostala v zápase od francouzského sudího Laurenta Duhamela žádnou kartu, ale UEFA se začala incidentem zabývat a může Rooneyho dodatečně potrestat. "Víme o tom. Disciplinární komise prostuduje záznam a pak rozhodne, jestli bude tento případ řešit," uvedl mluvčí unie.

"Skočil mi na hrudník. Rozhodčí to asi neviděl. Kdekoli jinde než tady by to byla červená karta," posteskl si po zápase Risgaard. Rooney se mu prý omluvil. "Nevím, proč to udělal. Možná byl trochu rozladěný, hráli dobrý fotbal a pořád to bylo 1:1," uvedl hráč dánského mistra, který na Old Trafford dokonce vedl 2:1, než Rooney v 52. minutě vyrovnal.

Risgaard si po utkání stěžoval, že ho naražený hrudník stále bolí. "Rooney dnes vypadal frustrovaně. Pro tak úžasného fotbalistu tohle není dobrá vizitka, měl by se umět ovládat. Hlouposti se ve fotbale stávají, ale šéfové Ligy mistrů se o to postarají, pokud na videu něco uvidí. O to nemám strach," řekl trenér Aalborgu Allan Kuhn, jehož svěřenci skončili ve skupině třetí a zahrají si Pohár UEFA.

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..