Rubriky:

Liga mistrů

Ponížený Messi. Chladnokrevná vražda Barcelony, její hráči byli jako turisté, píší média

15. srpna 2020 13:48 - Barcelona

Největší potupa v historii. Debakl, z kterého se bude hodně dlouho sbírat. Nerovný zápas hvězd na straně Bayernu s turisty v barcelonském dresu. Nebo také chladnokrevná vražda týmu z Camp Nou. Světová média pálí salvy ostré kritiky do katalánského gigantu, který ostudně prohrál ve čtvrtfinále Ligy mistrů s Bayernem 2:8. Co všechno vybraná média o Messim a spol. napsala?

 

Pool, Reuters

El País: „Bavorský klub ponížil Barcelonu se vším všudy. Dosáhl historického vítězství, kdy tým Quique Setiéna neměl naprosto nic, čím by mohl čelit německému týmu. Barcelona utrpěla nejhorší porážku v evropské soutěži ve své historii."

La Vanguardia: „Bayern pohřbil Barcelonu. Blaugranas musí cítit hanbu po hanebné prohře 2:8. Ponížení bylo ohromné. Bude trvat dlouho, než se hanby klub zbaví. Takhle totiž šampioni nehrají. Klub dostal bolestivou ránu, byl to propadák. Tým kolem Messiho napsal možná nejtemnější kapitolu v barcelonské historii."

Potupa, jakou Barcelona tři čtvrtě století nezažila. Kouč sice nevyletěl, trenérská esa už ale mají nabídku

Marca: „Adiós trenére Setiéne, ale musí se uděat mnohem více. Barcelona utrpěla debakl, Bayern ji znemožnil nejhorším možným způsobem, Barca končila naprosto znemožněná a zbitá. Nebyla schopná Bayernu čelit a to ani v pohybu, a to od 2. do 90. minuty. Takhle velký tým nehraje, výsledek 2:8 je ponižující."

Müller v extázi, Piqué promluvil o možném konci ve velkoklubu!

Mundo Deportivo: „Historická potupa Barçy v Lize mistrů. Taková ještě nikdy nebyla k vidění, vítězství Bayernu a jeho dominance byla ohromující. Hráči předvedli výkon nehodný jména klubu, jakým je Barcelona. Tvrzení hráčů o tom, že nastupují za nejlepší tým světa, po tomhle debaklu neobstojí. Takhle nyní o Barceloně nikdo mluvit nemůže.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..