Rubriky:

Liga mistrů

Mají snad Guardiola a spol. alergii na evropskou trofej? Tisk si nebere servítky

16. srpna 2020 09:51 - Londýn

Manchester City opět nepřešel přes brány čtvrtfinále Ligy Mistrů a i když výkon nebyl tak strašný, jaký den předtím předvedla Barcelona, přesto se jedná o provotřídní senzaci. A na Ostrovech to jeden z nejdražších projektů sportovní historie dostává pocítit.

 

Oli Scarff, Reuters

The Independent - „Je to jedno z největších překvapení v historii a pravděpoodbně nejbolestivější vyřazení ze všech, které City potkalo. Tohle je bez debat nejvíce nákladný projekt v historii fotbalu, se skvělým manažerem za zády, který ještě nedokázal postoupit ani do semifinále Ligy Mistrů."

Daily Mail - „Co se opět stalo s Manchesterem City v Lize Mistrů? Co se stalo s Guardiolou? Mají snad tým i jejich manažer nějakou alergii a bojí se vyhrát největší evropskou klubovou soutěž? Tohle je turnaj, který definuje nejlepší hráče a manažery od těch druhých a vytváří  pak jejich hodnotu. Jak je možné, že jeden z nejlepších koučů zažívá rok od roku se City to samé?"

Daily Mirror - „Taktika nebyla odvážná, když byli ve středu pole pouze Gundogan a Rodri, najednou byla pryč tradiční převaha City na míči. Cancelo a Walker navíc nepřidali nic navíc ze svých útočných dispozic. Už po poločase bylo jasné, že to Guardiola takticky ani co se týče nasazení hráčů, nezvládl."

Evening Standard - „Jiný rok, stejné selhání. Hráči nepředvedli standard, na který jsme od týmu Pepu Guardioly zvyklí. Tým z anglického Manchesteru byl obrovským favoritem duelu a byl dokonce tipován na celkového vítěze, po vyřazení Realu Madrid, teď ho však čekají další měsíce čekání na velkou trofej z Ligy Mistrů."

nov, Sport.cz

  0:0 Liverpool - Ajax 0:0   56. min
20201201T21:00:00+0100
Liverpool vs. Ajax
Liverpool vs. Ajax
Liverpool
Ajax
  2:0 Šachtar - Real Madrid 2:0   dohráno
20201201T18:55:00+0100
Šachtar vs. Real Madrid
Šachtar vs. Real Madrid
Šachtar
Real Madrid

Časová osa: Liga mistrů

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..