Gól? Kdepak, vyhlášený kanonýr zahodil tutovku. Za hlavu se chytil i maskot

25. listopadu 2020 12:26 - Rennes/Praha

Překvapený komentátor křičel, klubový maskot se chytil za hlavu a vyhlášený kanonýr zpytoval svědomí v pozici, kdy se chytil sítě. Když už ji tedy po tutové šanci nerozvlnil míč. Bombarďák Timo Werner zahodil během utkání s Rennes tutovku, když po ideální přihrávce z pravé strany zblízka přestřelil branku. Útočník Chelsea nakonec bude vzpomínat na vše s úsměvem, Blues vyhráli zápas Ligy mistrů 2:1.

 

Stephane Mahe, Reuters

Německý útočník Timo Werner se v podobných situacích prakticky nemýlí. Jenže i mistr tesař se někdy zkrátka utne a tohle selhání viděl v utkání Ligy mistrů skoro celý svět. Střelec, který si angažmá v Premier League vystřílel v dresu bundesligového Lipska, se netrefil zblízka do sítě Rennes. Přitom během třinácti vystoupení za Chelsea už stihl nasázet osm branek, což je skvělá vizitka.

Čtyřiadvacetiletá hvězda nejspíš sama čekala, že vstřelí gól. Jenže míč přeletěl břevno a Werner se naštvaně zavěsil do sítě místo balonu. Zírali fanoušci a v šoku byl i maskot Rennes, který už počítal s inkasovanou brankou, ale pak se v překvapení jen chytil za hlavu, že anglický tým neslaví gól. Video umístili fanoušci i na sociální sítě a je z něj hit internetu.

Sledujte středeční zápasy Ligy mistrů
Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal nabídnou všechny středeční duely z Ligy mistrů v přímých přenosech. Divák si díky multidimenzi může vybrat, jaký přenos chce sledovat. Moderátor Libor Bouček přivítá ve studiu bývalého reprezentanta Tomáše Ujfalušiho a také trenéra Davida Holoubka. Po skončení zápasů následují tradičně sestřihy ze všech zápasů a ohlasy ve studiu.
rjm, Sport.cz

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..