Liverpool bude kvůli covidu hrát s Midtjyllandem v Dortmundu

26. listopadu 2020 21:03 - Nyon/Praha

Fotbalisté Midtjyllandu a Liverpoolu odehrají zápas 6. kola skupinové fáze Ligy mistrů za dva týdny na neutrální půdě v Dortmundu. Britská vláda totiž požaduje po lidech, kteří na ostrovy cestují z Dánska, čtrnáctidenní karanténu z důvodu možného přenosu koronaviru. To vedení Liverpoolu kvůli následujícím zápasům v anglické lize odmítlo podstoupit.

 

Jon Super, ČTK/AP

Vedení Evropské fotbalové unie (UEFA) proto dnes vyhovělo žádosti "Reds", aby se zápas hrál mimo Dánsko. Do Signal Iduna Parku v Dortmundu se tak po letech vrátí trenér Liverpoolu Jürgen Klopp, který Borussii v roce 2013 dovedl do finále Ligy mistrů.

Liverpool vévodí po 4. kole skupině D s dvoubodovým náskokem před Ajaxem Amsterodam a Atalantou Bergamo, Midtjylland je bez bodu poslední a je jisté, že na čtvrtém místě také skončí. Příští úterý jej čeká zápas na hřišti Bergama, Liverpool se doma utká s Ajaxem.

Vyčichlý Liverpool. Tohle se mu pod Kloppem na Anfieldu ještě nestalo!

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..