Klopp nesmí koučovat fotbalisty Dortmundu ještě v jednom duelu LM

3. října 2013 11:55 - Nyon

Trenér fotbalistů Dortmundu Jürgen Klopp nesmí za svůj zlostný výbuch během úvodního utkání Ligy mistrů proti Neapoli na lavičku ještě v jednom zápase. UEFA ve čtvrtek temperamentního kouče distancovala na dvě utkání, přičemž jedno už si na tribuně odseděl v úterý proti Marseille (3:0).

 

Salvatore Laporta, ČTK/AP

Klopp tedy nebude smět koučovat Borussii ještě 22. října proti Arsenalu. Klub se může proti verdiktu UEFA odvolat, zatím se nerozhodl, zda tak učiní.

Trenér finalistů Ligy mistrů z minulé sezóny byl v zářijovém duelu v Neapoli vykázán z lavičky kvůli tomu, že po úvodním gólu domácích zblízka a se zuřivým výrazem křičel na čtvrtého sudího. Za své chování se následně několikrát omluvil a přiznal, že mohlo mít svůj podíl na porážce jeho svěřenců 1:2.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Kvůli svému nezkrotnému temperamentu už Klopp za devět let v bundeslize zaplatil na pokutách 48.000 eur (1,2 miliónu korun).

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..