Živě

Ajaxu hrozí od UEFA trest za výtržnosti fanoušků při Lize mistrů

23. října 2013 17:29 - Nyon

Ajaxu Amsterodam hrozí trest za chování fanoušků při úterním zápase Ligy mistrů na hřišti Celticu Glasgow. Evropská fotbalová unie UEFA klub nizozemských šampionů, který ve Skotsku prohrál 1:2, obvinila z výtržností v hledišti a házení předmětů.

 

Russell Cheyne, Reuters

Podle informací britských médií vytrhávali fanoušci hostujícího týmu v hledišti sedačky a někteří je házeli směrem k příznivcům Celticu. Malá skupina výtržníků se navíc dostala do konfliktu s policií a bezpečnostní službou, jeden z pořadatelů údajně utrpěl po zásahu plastovou sedačkou lehčí zranění.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Skotská policie během utkání na stadionu nikoho nezatkla. Nyní se ale chystá znovu prověřit záznamy z bezpečnostních kamer. Disciplinární komise UEFA se bude případem zabývat 21. listopadu.

ČTK

Sport 1 Sparta - Monako dnes 19:00
20210803T19:00:00+0200
Sparta vs. Monako
Sparta vs. Monako
Sparta
Monako

Časová osa: Liga mistrů 2021/22

Filtr článků - Liga mistrů


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

     
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..