Rubriky:

Liga mistrů

OBRAZEM: Nové dresy rozhodčích vyvolaly chaos na hřišti. Nejvíce na to doplatil Arsenal

17. září 2014 18:57 - Dortmund/Londýn

Fotbalisté, fanoušci i diváci u televizních obrazovek byli dlouhá léta zvyklí na to vídat fotbalové rozhodčí v tradičních černých, černo-žlutých nebo ve výrazných reflexních dresech. Jenže to se s příchodem nového ročníku Ligy mistrů změnilo. Bohužel k horšímu, nové barevné kombinace totiž vedou k tomu, že sudího si na hřišti spletou s vlastním spoluhráčem i samotní fotbalisté.

 

Kai Pfaffenbach, Reuters

Vyprávět by o tom mohli v Arsenalu. Kanonýři měli při úterní porážce 0:2 v Dortmundu dost starostí se svým mizerným výkonem, k tomu ještě dres rozhodčího na dálku výrazně připomínal druhý venkovní „kit" Gunners.

Po zápase někteří z hráčů Arsenalu pro list Daily Mail přiznali, že několikrát přenechali míč hlavnímu arbitrovi v domnění, že jde o jejich spoluhráče.

Nová sada pro rozhodčí v Champions League z dílny předního značkového výrobce oblečení zahrnuje tmavé tričko se světle šedými kraťasy, druhý set je složen ze světle modrého trika a šedivých šortek.

jis, Sport.cz

Jak se vám zamlouvají nové dresy pro rozhodčí v Lize mistrů?


Časová osa: Liga mistrů

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..