Rubriky:

Liga mistrů

Štípne, neštípne? Kyperský hmyz překvapil hráče Tottenhamu

26. září 2017 07:30 - Nikósie

O poměrně velké oživení jinak stereotypního tréninku fotbalistů Tottenhamu se před zápasem Ligy mistrů s kyperským APOELem postaral létající hmyz. Celou situaci, která byla ve chvíli, kdy před tímto malým tvorečkem někteří hráči prchali, opravdu komická, vyřešil až trenér anglického celku Mauricio Pochettino.

Video již není dostupné

sntv

Tohle byste do nich asi neřekli. Každý týden v Premier League podstupují tvrdé souboje, a přitom se bojí létajícího kyperského hmyzu. Někteří hráči Tottenhamu se zalekli můry, která byla v jejich blízkosti při pondělním tréninku na utkání Ligy mistrů.

Její neškodnost hráčům ukázal kouč Mauricio Pochettino. Pětačtyřicetiletý trenér vzal hmyz do ruky a šel ke svým svěřencům. Ti ale reagovali vskutku podivně...

Anglický celek nastoupí v úterý večer (20:45) na půdě kyperského mistra k druhému zápasu skupiny H.

Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..