Rubriky:

Liga národů UEFA

Živě

Pozdní začátek? A další problémy? FAČR dostává finanční trest

2. října 2018 23:23 - Nyon

Fotbalová asociace ČR dostala za pozdější výkop zápasu, vniknutí fanoušků na hřiště a další organizační nedostatky při úvodním utkání Ligy národů s Ukrajinou v Uherském Hradišti pokutu 13 tisíc eur (335 000 korun). Soupeře disciplinární komise UEFA potrestala za řádění příznivců pokutou 35 tisíc eur (903 000 korun).

 

Vlastimil Vacek, Právo

Zápas, který na počátku září Ukrajinci vyhráli 2:1, začal kvůli výpadku osvětlení o čtvrt hodiny později. Světla poprvé zhasla asi hodinu před zápasem a organizátorům trvalo zhruba deset minut, než se jim je povedlo znovu uvést do provozu. Další výpadek přišel deset minut před plánovaným výkopem.

Závěr zápasu zase poznamenaly výtržnosti ukrajinských fanoušků, z nichž někteří po utkání vběhli na hřiště a napadli ochranku. UEFA v rámci trestu ukrajinskému svazu také nařídila, aby se do třiceti dnů s českou asociací dohodl na úhradě škod na stadiónu.

ČTK

Časová osa: Liga národů UEFA

Filtr článků - Liga národů UEFA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

     
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..