Šmicer kapitánem týmu Primy pro Euro

6. května 2008 18:37 - PRAHA

Ambasadorem týmu TV Prima na fotbalovém EURO bude Vladimír Šmicer. „Je to takový náš nehrající kapitán, ale hlavně osobnost, která by měla mít otevřené dveře i do hotelu české reprezentace,“ řekl o hvězdě svého týmu šéfredaktor sportovní redakce TV Prima Jiří Nikodým. V úterý v Praze osobně představil dalšího z kvarteta spolukomentátorů přenosů z ME Radka Bejbla, v týmu jsou i Radek Drulák a Vlastimil Palička.

„Když jsem se loni v létě vracel do Slavie, věřil jsem, že se dostanu do formy a na EURO si zahraji. Zranění zad v zimní přípravě mi vystavilo stop. Kdyby mě příští týden trenér Brückner nominoval, byl by to zázrak,“ říkal s úsměvem Vladimír Šmicer.

„EURO jsem si ale pojistil přes Primu. Věřím, že mi při téhle práci pomůže skutečnost, že většinu hráčů i členů realizačního týmu znám. Teď budu na druhém břehu a nevím, jak třeba oslovit kouče Brücknera. Pořád ho beru jako svého trenéra,“ dodal.

TV Prima má připraveny dva štáby a třináct lidí s mikrofony. Z 31 utkání jich 27 odvysílá přímo, ze souběžných bude vybrán atraktivnější, druhý půjde ze záznamu. Připraveny jsou i zajímavé pořady a studia i vtipné upoutávky. „EURO je společenská záležitost, příznivci pravidelného schématu a seriálů to jistě tři týdny vydrží,“ řekl generální ředitel Primy Marek Singer.

kft, Právo

Patička stránky: