Ronaldo znovu trénuje, jeho start proti USA je ale stále nejistý

20. června 2014 22:39 - Fortaleza

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo se po denní pauze opět zapojil do přípravy národního celku. Klíčový hráč svého celku absolvoval páteční trénink se zatejpovaným poraněným kolenem bez úlev, jeho start v nedělním druhém utkání základní skupiny světového šampionátu proti Spojených státům americkým ale zůstává nejistý.

 

Stringer/brazil, Reuters

Ronaldo podle reportérů během tréninku nešetřil úsměvy a zdál se být v pohodě. To tvrdili i jeho spoluhráči. "Trénoval a dělal s námi všechna cvičení. Trénoval naplno, není na seznamu zraněných hráčů, takže je připravený hrát," uvedl Ronaldův spoluhráč z útoku Hélder Postiga.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Ronaldo, držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu světa za uplynulý rok, zápolí se zraněním od konce klubové sezóny a v přípravě před šampionátem se šetřil. Lékaři u něj zjistili zánět v levém koleně a problémy měl i se stehenním svalem.

Úvodní zápas mistrovství světa, v němž Portugalsko utrpělo debakl 0:4 od Německa, ale odehrál celý. Ve středu ovšem absolvoval jen krátký trénink a hřiště opustil se zaledovaným levým kolenem. Ve čtvrtek vůbec netrénoval.

ČTK

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..