FANTASY: Jágr věří Brazilcům! Kapitánem svého výběru zvolil Neymara

23. června 2014 14:48

Základní část Fantasy MS 2014 se nám pomalu blíží ke svému konci, dnes je na programu již 12. kolo. To s sebou přináší i pozitivní změnu v rámci časů utkání. Od pondělí už nemusíme vysedávat u televize do ranních hodin, jelikož od 18 i 22 hodin nás čekají dvě utkání najednou. Dnes dojde k definitivnímu rozuzlení skupin A a B.

 

Dnešní hrací den zahájí duely Austrálie se Španělskem a Nizozemska s Chile. Jaromír Jágr spoléhá na to, že se fotbalisté Španělska probudí a rozloučí se s turnajem vítězně. Do sestavy dává Albiola, Xabiho Alonsa, Silvu a do útoku pak Pedra. Španělsko má poslední šanci odjet ze šampionátu se ctí a Jágr věří, že obhájce trofeje alespoň jednou uspěje. O to spíš, když Austrálii bude chybět vykartovaný Cahill.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Brazílii čeká Kamerun

Stejné zastoupení mají i hráči Brazílie. Ti na turnaji žádný tanec v rytmu samby nepředvádí, ale proti Kamerunu by se mělo jednat o jednoznačnou záležitost. Branku bude hájit brankář César a v poli bude hrát trojlístek Silva, Oscar a kapitán Neymar.

Velmi napínavý a atraktivní duel nás čeká v zápase o všechno mezi Chorvatskem a Mexikem. Oba dva týmy předvádí na turnaji velmi kvalitní výkony, ale blíže k postupu má Mexiko, které díky remíze s Brazílií má na svém kontě o jeden bod navíc. Jaromír Jágr favorizuje Chorvatsko, které disponuje podle naší redakce jednou z nejlepších záloh turnaje. V Jágrově výběru si zahrají Lovren, Srna a Mandžukič.

Máte už jasno o rozzuzlení skupin A i B? Pokud ano, tak neváhejte a zapojte se do hry! Ceny na vás už netrpělivě čekají.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..