Přiťukli jsme si se Šmícou v přímém přenosu! Vízek slaví fiasko Němců. Spadne jim pýcha

27. června 2018 18:38 - Praha
(Aktualizováno: 27. června 2018 18:52)

Hrával ve Francii a Němce nikdy moc nemusel. Fotbalový internacionál Ladislav Vízek netají, že senzační vyřazení družiny kouče Löwa již ve skupině MS v Rusku mu udělalo velkou radost. „Hned jsem to oslavil. Přiťukli jsme si se Šmícou v přímém přenosu,“ uculuje se a naznačuje, že zeť Vladimír Šmicer je na tom podobně. „Němci už nebudou strašákem, spadne jim pýcha,“ těší Vízka.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Lebedí si, že se ukázal být dobrým tipérem. Krach Německa předpověděl. „Již v základních skupinách jsem čekal nějakou bombičku. Ale tohle je bomba!“ líčí Ladislav Vízek po senzační porážce 0:2 s Korejci, která poslala obhájce titulu předčasně domů.

„Je třeba uznat, že Korejci měli velké štěstí, zblokovali snad šest gólových střel. Němci však byli na druhou stranu zabrždění. Rychlostně nestačili, jako by měli tým špatně poskládaný,“ přemítá Vízek.

„Nevzali do Ruska Saného, který byl hodnocen jako nejlepší hráč do 23 let v Premier League. On navíc rychlý je, jeho opominutí vidím jako velkou chybu trenéra. Löwovi teď vyřazení podle mě srazí vaz,“ očekává český internacionál.

Sázka na Özila nevyšla

Obhájci titulu se v rozhodujícím zápase prezentovali chladným, zcela neněmeckým výkonem.

„Postavili tým na Özilovi, který měl podle mě špatnou sezónu. Chyba. Třeba Werner byl neviditelný, neprosadili se ani mnozí další, od kterých se to čekalo. Již se Švédy měli namále,“ líčí Vízek.

Němců mu líto není. „Tyátr kolem nich ustane, spadne jim pýcha. Jsem rád, že už na šampionátu nebudou strašákem,“ těší Vízka.

dos, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..