Rubriky:

MS 2018

Ometéotle! Mexický šaman předpověděl výhru nad Německem. Už uhodl zatčení šéfa drogového kartelu

15. června 2018 09:32 - Mexiko

Samozvaný velmistr mexických šamanů předpověděl, že fotbalisté Mexika v nedělním úvodním utkání na mistrovství světa porazí obhájce titulu z Německa. Výběr trenéra Juana Carlose Osoria podle něj poté postoupí do čtvrtfinále, kde vypadne.

 

Maxim Shemetov, Reuters

Mexiko, které ve skupině narazí ještě na Švédsko a Koreu, by si mělo s Německem poradit 1:0 a pomoci by mu k tomu mělo i kouzlo, které Antonio Vázquez Alba seslal při středečním obřadu. "Ometéotle, tak si to přeji, tak to je a tak to i bude," prohlásil. Jiný aztécký bůh Quetzalcóatl by zase měl zajistit postup do čtvrtfinále.

"Dej mi veškerou tvou moc a sílu prorazit nebeskou bránu a dovol Mexiku zahrát si na šampionátu pět zápasů. Quetzalcóatle, nechť se tak stane," přidal Vázquez, který rovněž předpověděl, že mistrem světa bude Španělsko, Portugalsko, nebo Brazílie.

Nicméně přesnost věštby je u Vázqueze diskutabilní. Sice podle médií předpověděl zatčení šéfa drogového kartelu Joaquína Guzmána, ale před dvěma lety měl podle něj Donald Trump v amerických prezidentských volbách prohrát, navíc ještě v lednu podle jeho kouzel mělo titul mistrů světa obhájit Německo po finálové výhře nad Španělskem.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..