Rubriky:

MS 2018

Argentinským fanouškům spadl v Moskvě na hlavu nahý muž

17. června 2018 15:43 - Moskva

Mysleli si, že Messiho zahozená penalta v utkání s Islandem byla tím nejhorším, co je na MS v Rusku potká. To se ale fanoušci Argentiny pletli. Zažili totiž daleko horší příhodu, při které tuhne krev v žilách. Podle zprávy listu Moskovskij komsomolec se na hlavy tří fandů zřítil z šestého patra nahý muž. Nešťastník po převozu do nemocnice zemřel, Argentinci jsou v péči lékařů.

 

Matthias Schrader, ČTK/AP

Událost se stala v centru Moskvy, kde se argentinští fandové ubytovali v jednom z hostelů. Když se blížili ke vchodu do domu, v otevřeném okně vysoko nad nimi se podle očitých svědků objevil nahý mladík, který komusi vulgárně nadával a emotivně gestikuloval. Pak ve vzteku ztratil rovnováhu a dopadl na Argentince, které srazil na zem.

Vstát se podařilo jen jednomu, zbylí dva na zemi silně krváceli. Podle ošetřujících lékařů ale jejich stav není příliš vážný. Není dokonce vyloučeno, že čtvrteční zápas Argentiny s Chorvatskem alespoň některý ze zraněných fanoušků stihne.

Když policisté do bytu v šestém patře vnikli, našli ho prázdný. Byt byl ve zuboženém stavu a na stole se válely obaly od léků, napsal Moskovskij komsomolec.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..