Rubriky:

MS 2018

Zamítá se! FIFA nevyhověla brazilské stížnosti

21. června 2018 12:15 - Soči

FIFA zamítla stížnosti brazilského fotbalového svazu na výkony rozhodčích v nedělním zápase proti Švýcarsku (1:1) na mistrovství světa. Vedení "Kanárků" upozorňovalo na dvě situace z druhého poločasu, podle mezinárodní federace nicméně byly posouzeny správně a nebylo potřeba je přezkoumat videorozhodčím.

 

Felipe Dana, ČTK/AP

Brazilci se obrátili na FIFA otevřeným dopisem v úterý. Hlavní sudí César Arturo Ramos podle nich dvakrát chyboval. V 50. minutě neměl platit vyrovnávací gól, protože jeho střelec Steven Zuber předtím strčil do bránícího Mirandy. A jsou také přesvědčeni, že v 74. minutě měli kopat penaltu za faul Manuela Akanjiho na Gabriela Jesuse.

"V těchto situacích hlavní rozhodčí jasně chyboval, takže by jeho verdikty měl přezkoumat videorozhodčí," tvrdil svaz. FIFA však pětinásobným mistrům světa za pravdu nedala. "VAR je používán jen pro napravení zřejmých chyb rozhodčího," napsala.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..