Rubriky:

Ostatní

Poprask v Los Angeles: Bůh vítal Krále!

2. července 2018 11:56 - Los Angeles/Praha

Vždycky musí mít něco extra. Hvězdný Švéd Zlatan Ibrahimovic je hitem sociálních síti. Neudělal žádný průšvih, stačila maličkost. „Bůh a Král." Přesně takhle přivítal posilu basketbalových Los Angeles Lakers LeBrona Jamese. Sám se tak pasoval do role boha a fanoušci šílí a sdílejí Ibrův příspěvek. Za pár hodin ho vidělo milión lidí, padesát tisíc si ho pak přidalo na své twitterové účty.

 

Gregory Shamus, ČTK/AP

„Los Angeles má nyní Boha a Krále," naznačil vytáhlý Švéd, že týmy z Los Angeles nebude v budoucnu jednoduché porážet. LeBron James uzavřel s Lakers smlouvu na čtyři roky, vydělá tři a půl miliardy, což je snad i odměna hodná krále.

Lakers potřebují vzkřísit zašlou slávu z let, kdy tým pravidelně bojoval o trofeje. A pokud bude nová posila odvádět na basketbalové palubovce podobné výkony jako Ibrahimovic v poslední době na trávníku, mají se v LA na co těšit. Šestatřicetiletý Švéd při debutu dal dva góly. Pak se sice zranil, ale v posledních týdnech se vše otáčí k lepšímu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.