Rubriky:

Ostatní

Další španělská hvězda míří do Japonska. Torres se upsal předposlednímu týmu ligy

10. července 2018 11:14 - Madrid

Novou výzvu má před sebou španělský útočník Fernando Torres. Po odchodu z Altétika Madrid bude hrát japonskou ligu. Čtyřiatřicetiletý fotbalista posílil předposlední celek tabulky Sagan Tosu.

 

marca.com

Torres dvakrát působil v Atlétiku, kde mu po minulé sezóně vypršela smlouva. Hrál také za Liverpool, Chelsea a AC Milán. Se španělskou reprezentací vyhrál mistrovství světa a dvakrát evropský šampionát.

"Měl jsem nabídky z Francie, Německa a dokonce i jednu ze Španělska. Ale ani jsem neuvažoval o tom, že bych šel do jiného evropského týmu. Chtěl jsem novou výzvu a úplně jiné místo," uvedl Torres.

"Sagan Tosu byl jedním z prvních klubů, který o mě projevil zájem. Oceňuji jejich vytrvalost, přesvědčili mě svým sportovním a kulturním projektem," dodal odchovanec Atlétika.

Torres napodobil krajana a bývalého reprezentačního spoluhráče Andrése Iniestu, který před mistrovství světa odešel z Barcelony do jiného japonského klubu Vissel Kóbe.

ČTK, Sport.cz

ČT sport Bayern - Sevilla dnes 21:00
20200924T21:00:00+0200
Bayern vs. Sevilla
Bayern vs. Sevilla
Bayern
Sevilla

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.