Rubriky:

Ostatní

Sparta získala futsalového Modriče!

18. července 2018 12:34 - Praha

Hotovo. Mozek chorvatské reprezentace bude nosit v následující sezóně rudý dres Sparty. Tedy té futsalové. Tamnímu klubu se pro příští sezónu upsal Tihomir Novak, jeden z nejlepších chorvatských futsalistů současnosti. „Pokud je Modrič motorem fotbalové reprezentace, tak Novak je Modričem té futsalové. Pevně věřím, že bude i Modričem Sparty," věří trenér Beni Simitči.

 

acspartafutsal.cz

Sparta si věhlasnou posilu vyhlédla s náležitým předstihem a s hráčem jednala. Vše se ale drželo v tajnosti. Stejně tak jako v případě Srba Mladena Kociče. „Ten se nakonec rozhodl, že ještě jednu sezónu zůstane v ruské Ťumeni, ale slíbil, že příští rok už chce hrát zase v jednom týmu s Novakem, se kterým hrál v Nacionalu Záhřeb," prozradil Simitči na internetových stránkách klubu.

Na chorvatskou hvězdu se ale fanoušci mohou těšit. „Tiho je mozek hry. Playmaker svého týmu. Byl u všech úspěchů chorvatské reprezentace, a proto není divu, že jsem o jeho služby usiloval," řekl sparťanský kouč. "Věřím, že bude dělat radost nejen sparťanským fanouškům, ale všem příznivcům českého futsalu."

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.