Nevídané! Chvíle hrůzy vystřídal smích

18. září 2018 11:28 - Brasília

Tragikomickou chvilku zažili fotbalisté brazilských klubů Vasco da Gama a Flamenga. Během jejich vzájemného zápasu musela na hřiště vjet sanitka. Tu však vzápětí museli hráči roztlačit, protože nemohla znovu nastartovat.

Video již není dostupné

sntv

"To se mi ještě nestalo," řekl obránce Flamenga Rever v televizním rozhovoru. "Myslel jsem si, že si řidič dělá legraci, ale chtěl, abychom mu pomohli. Povedlo se nám to trochu roztlačit a motor naskočil," uvedl po zápase, který skončil remízou 1:1.

Ambulance přijela pro domácího záložníka Bruna Silvu, který po srážce se spoluhráčem zůstal v bezvědomí. Stoper Luiz Gustavo do něj nejprve naskočil a pak mu navíc spadl na hlavu.

Po Silvově odjezdu do nemocnice dohrávaly oba týmy v deseti, protože Vasco da Gama už předtím vystřídal tři hráče. Flamengo bylo už od 58. minuty oslabeno o vyloučeného záložníka Diega.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.