Rubriky:

Ostatní

Živě

Boltovi dal klub košem, v brance si nechal nešťastníka

5. listopadu 2018 15:06 - Adelaide/Praha

To je ostuda! Padl na kolena a nejraději by se neviděl. Gólman australského fotbalového klubu Central Coast Mariners dobře věděl, jak týmu zavařil. Trestný kop ze třiceti metrů sice plachtil mezi tyče, zdálo se však, že brankář v pohodě zasáhne. Jak to dopadlo se můžete podívat v přiloženém videu. Klub, který neúspěšně jednal o angažmá s jamajským rychlíkem Usainem Boltem, má o další popularitu postaráno.

Video již není dostupné

sntv

Nikdo nečekal zázraky, fanouškům je jasné, že tým Central Coast Mariners asi nebude útočit na tituly. I to, že se klub kvůli finančním požadavkům nedohodl na angažmá s rychlíkem Boltem, by leckdo pochopil. Ale tohle už je prostě moc. V utkání s Adelaide United si vybral slabší chvilku brankář a inkasoval šílený gól.

Za stavu 0:2 přišla rána z trestného kopu, která smolaři v rukavicích propadla do sítě a pasovala jej do role poušťáka. Dobře to věděl i samotný nešťastník Ben Kennedy. Hodnou chvíli klečel s hlavou v dlaních a pohled do tváře dával tušit, že tenhle gól si za rámeček nedá.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.