Rubriky:

Ostatní

Živě

Drsná kuriozita. Lékaři spěchali na pomoc zraněnému fotbalistovi, jak to dopadlo?

10. ledna 2019 07:25 - Sao Paulo/Praha

Tohle muselo bolet. Zraněný fotbalista se nešťastně svíjel zraněný na zemi a čekal s bolavými zády na pomoc lékařů. Vozítko se záchranáři spěchalo, jeho řidič byl ale pořádný nešika. Na kuriózní nehodu, kterou způsobil, budete zírat s otevřenou pusou. Přesvědčte se sami v přiloženém videu.

sntv

Nejpopulárnější fotbalový turnaj v Brazílii pro hráče do 20 let je v Jižní Americe středem pozornosti. A nemůže za to žádný parádní gól, ani hrubka. Za všechno může řidič vozítka, které spěchalo s lékařskou pomocí ke zraněnému hráči během duelu mezi týmy Trinidade a Flamengo.

Hráč Bernardo z týmu Trinidade se válel na zemi s poraněnými zády. Dlaní maskoval bolestivou grimasu v obličeji. To ještě netušil, že za chvíli bude mít problémů daleko víc. Vozítko, které ho mělo dopravit k ošetření mimo hřiště, mu totiž přejelo nohu.

Po zásahu zdravotníků nakonec fotbalista pokračoval ve hře a po bolesti za chvíli nebylo ani památky. Turnaje se zúčastnilo 120 týmů.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.