Rubriky:

Ostatní

Živě

Televizní legenda posiluje tým expertů. Na úvod vyzpovídá Šilhavého

7. února 2019 17:38 - Praha

Jednou novinkou nekončí. Televize Seznam přichází v jarní sezoně s další novinkou pro fotbalové fanoušky. Poté, co minulý týden představila novou sportovní talk show Jiná liga, hlásí nyní legendární posilu do svého týmu expertů v podobě Jaromíra Bosáka. Poprvé nastoupí do základní sestavy 16. února od 18:00 v pořadu Top Fotbal živě, ve kterém bude společně s kolegy Jindřichem Šídlem a Luďkem Mádlem rozebírat zápas Hertha Berlín – Werder Brémy. Diváci se mohou těšit i na speciálního hosta, trenéra české reprezentace Jaroslava Šilhavého.

Televize Seznam

Nejde o přestup ke konkurenci, populární komentátor však rozšíří své působení o aktivity na Televizi Seznam. Jaromír Bosák bude působit nejen jako fotbalový expert, ale také v roli moderátora. V rámci pořadu Top Fotbal se bude od 18. února každé pondělí vysílat i talk show Ušák, do které si Bosák bude zvát nejen hvězdné sportovní hosty.

„Vážím si možnosti spolupracovat jak s Televizí Seznam, tak nadále s Českou televizí na nejlepších fotbalových utkáních, která mohou obě stanice nabídnout. V České televizi budu nadále komentátorem zápasů nejvyšší české soutěže, evropských pohárů i reprezentace, na Televizi Seznam pak fotbalovým expertem v utkáních anglické Premier League, španělské La Ligy, německé 1. Bundesligy a italské Serie A," komentuje Bosák své působení.

Plná sestava ve složení Hošek, Bosák, Mádl a Šídlo se divákům Televize Seznam představí 27. února u příležitosti zápasu Manchester City versus West Ham United.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.